Enter your search terms:
Üst

     

     

     

     

     

Zirve, imkansız

değildir!

Kurumsal Fikirler, “Pratik” Çözümler.

Görevimiz!

Misyonumuz

Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi ve etkili entegre marka pazarlaması ve halkla ilişkiler çözümleri sunmak.

Bakış Açımız

Vizyonumuz

Müşterilerimizin farkındalığını artıran, satışlarını artıran ve büyümelerini teşvik eden, sonuç odaklı marka pazarlama programları ve halkla ilişkiler kampanyaları sunmak.

Değerlerimizle Büyüyoruz

Kültürümüz

Çalışanlarımız, gelişmeye açık, alanlarında başarılı ve sağladıkları başarıdan dolayı da gurur duyan pırlanta gibi kişilerdir.

Explore
Müşteri Görüşleri

Yorumlar

Konya'da Bosch dizel servisiyiz. Web sayfamızın kuruluşunun 1 ay sonrasında hem Konya hem de Türkiye'de arama motorları sıralamasının gayet ideal noktalarına geldik. Teşekkürler ajanspratik.

Mevlüt B. - Barutcu Pompa

AjansPratik ile SEO ve Sosyal Medya noktalarında çalışıyoruz. Günden güne sıralamamız yükseliyor, rakiplerimizin önüne geçtikçe de işlerimiz artıyor. Kendilerine teşekkür ederim.

Mehmet S. - Mestem Atık Yönetimi

3 farklı web sayfamızın kontrolleri ve yönetimi kendilerinde. Arama motorlarındaki gayet iyi konumumuzdan dolayı işlerimiz gün ve gün artmakta. AjansPratik ile çalışmaya başlamadan önce 1 olan çalışan sayımız şu an 10'un üzerinde!

Candan G. - Gentek Lojistik

Kendileri ile web sayfamızın tasarımı noktasında anlaştık fakat vizyonları ve profesyonel çalışmalarını gördüğümüz için tüm reklam işlerini kendilerine verdik. İlgi alakalarından tutun da temiz işlerinden dolayı teşekkür ederiz.

M.Ziya Ç. - Naturwin Tarım